RaiseDonors (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Suffix
sl: Pripona

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Never
sl: Nikoli

en: Mode
sl: Način

en: Never run
sl: Nikoli pognano

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
