RaiseDonors (1.0.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Never run
sq: Asnjëherë aktivuar

en: About
sq: Informacione
