RaiseDonors (1.0.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Mode
sr: Режим

en: State
sr: Статус
