RaiseDonors (1.0.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Mode
ta: முறை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
