RaiseDonors (1.0.0) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Page
te: పేజీ

en: State
te: రాష్ట్రం

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: City
te: నగరం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
