RaiseDonors (1.0.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Suffix
tr: Son ek

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Default
tr: Varsayılan

en: Email
tr: E-posta

en: Page
tr: Sayfa

en: Never
tr: Asla

en: Mode
tr: Kip

en: State
tr: Durum

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Never run
tr: Daha önce çalıştırılmadı

en: Address Line 1
tr: adres satırı 1

en: Address Line 2
tr: adres satırı 2

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -
