RaiseDonors (1.0.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Test
ug: سىناق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Mode
ug: مودېل

en: Never run
ug: ئىجرا بولمىغان

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
