Random Name (1.0.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Results
cy: Canlyniadau
