Random Name (1.0.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Selector
da: Vælger

en: Results
da: Resultater

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.
