Random Name (1.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Custom
gl: Personalizado

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Results
gl: Resultados

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.
