Random Name (1.0.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Results
hr: Rezultati

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene
