Random Name (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
