Random Name (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Results
ne: परिणाम
