Random Name (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Results
ps: پایلې
