Random Name (1.0.3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Selector
az: Seçici

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
