Random Name (1.0.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Custom
eo: Propra

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Results
eo: Rezultoj
