Random Name (1.0.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Results
ka: შედეგები

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
