Random Name (1.1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Results
bg: Резултати
