Random Name (1.1.1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke

en: Results
bs: Rezultati

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.
