Random Name (1.1.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
