Random Name (1.1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Results
kk: Нәтижелер
