Random Name (1.1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
