Random Name (1.1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Password
fa: رمز

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Custom
fa: سفارشی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Results
fa: نتایج

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
