Random Name (1.1.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Selector
sv: Väljare

en: Results
sv: Resultat

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
