Random Name (1.1.2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Other
af: Ander

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Results
af: Resultate
