Random Name (1.1.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Other
ast: Otru

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Results
ast: Resultaos

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
