Random Name (1.1.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Results
be: Вынікі

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.
