Random Name (1.1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Other
ca: Altres

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Results
ca: Resultats

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: No matches found.
ca: No s'han trobat resultats.
