Random Name (1.1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Results
jv: Kasilé

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
