Random Name (1.1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು
