Random Name (1.1.2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
