Random Name (1.1.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Other
my: အခြား

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Results
my: ရလဒ်
