Random Name (1.1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Custom
pt: Personalizado

en: Other
pt: Outro

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Results
pt: Resultados

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
