Random Name (1.1.2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная

en: Other
ru: Другое

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Selector
ru: Селектор

en: Results
ru: Результаты

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: No matches found.
ru: Соответствий не найдено.
