Random Name (1.1.2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Results
se: Ohcanbohtosat
