Random Name (1.1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Results
sl: Rezultati
