Random Name (1.1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Results
sq: Rezultatet
