Random Name (1.1.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Results
th: ผลลัพท์
