Random Name (1.1.2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Other
ug: باشقا

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: No matches found.
ug: ماس كېلىدىغىنى تېپىلمىدى.
