Random Name (1.1.6) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Other
es: Otro(s)

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Group Name
es: Nombre de grupo

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos
