Random Name (1.1.6) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: Other
it: Altro

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Selector
it: Selettore

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
