Random Name (1.1.6) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Other
oc: Autre

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
