Random Name (1.1.6) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Other
sk: Ostatné

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
