Random Name (1.1.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Save settings
bn: সেটিংস সংরক্ষণ কর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
