Random Name (1.1.7) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Other
el: Άλλο

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
