Random Name (1.1.7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Cancel
is: Avlýs

en: Password
is: Loyniorð

en: Name
is: Navn

en: Other
is: Annað

en: Save settings
is: Goym setingar

en: About
is: Um
