Random Name (1.1.8) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Other
ar: آخر

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
