Random Name (1.1.8) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Other
et: Muu

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
