Random Name (1.1.8) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Other
hu: Egyéb

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat
