Random Name (1.1.8) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Other
ja: その他

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Selector
ja: セレクター

en: Group Name
ja: グループ名

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
